LKME1251E561MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKME1251E561MF
JLCPCB Part #
C442828
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
1.76A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 25V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS