VKME1652A121MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKME1652A121MV
JLCPCB Part #
C487441
Package
SMD,D10xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.17A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 10mm 120uF 16.5mm ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS