VK7D0791H470MV
MFR.Part #
VK7D0791H470MV
JLCPCB Part #
C486927
Description
47uF 50V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS