LKMD1402C220MF
MFR.Part #
LKMD1402C220MF
JLCPCB Part #
C443189
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
14mm 160V 22uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS