LKMI2001H122MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKMI2001H122MF
JLCPCB Part #
C443027
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 1200uF 16mm 20mm 3.3A@100kHz 34mΩ@100kHz 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS