PKCD22G150MF
MFR.Part #
PKCD22G150MF
JLCPCB Part #
C269915
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
15uF 16mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 400V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS