LKMJ2502W680MF
MFR.Part #
LKMJ2502W680MF
JLCPCB Part #
C443366
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
1.215A@100kHz 1.6Ω@100kHz 10000hrs@105℃ 18mm 25mm 450V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS