KCXL2402G560MF
MFR.Part #
KCXL2402G560MF
JLCPCB Part #
C2874033
Package
Plugin,D12.5xL24mm
Description
12.5mm 24mm 400V 56uF ±20% 插件,D12.5xL24mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS