LKMC1101H101MF
MFR.Part #
LKMC1101H101MF
JLCPCB Part #
C442995
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
100uF 11mm 180mΩ@100kHz 2.5mm 50V 6.3mm 687mA@100kHz 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS