VK7B0791E470MV
MFR.Part #
VK7B0791E470MV
JLCPCB Part #
C486908
Description
25V 47uF 5mm 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS