LKLD0902G4R7MF
MFR.Part #
LKLD0902G4R7MF
JLCPCB Part #
C270003
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
3.5mm 3000hrs@130℃ 4.7uF 400V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS