VKOE1001V221MVTMCG
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VKOE1001V221MVTMCG
JLCPCB Part #
C5139645
Package
SMD,D10xL10mm
Description
10mm 10mm 220uF 35V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS