VK7B0791E330MV
MFR.Part #
VK7B0791E330MV
JLCPCB Part #
C486907
Description
25V 33uF 5mm 7.9mm ±20% SMD,D5xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS