VK7D0791C181MV
MFR.Part #
VK7D0791C181MV
JLCPCB Part #
C486901
Description
16V 180uF 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS