LKMC0902A150MF
MFR.Part #
LKMC0902A150MF
JLCPCB Part #
C443118
Description
100V 15uF 2.5mm 267mA@100kHz 6.3mm 800mΩ@100kHz 9000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS