LKFC1101H4R7MF
MFR.Part #
LKFC1101H4R7MF
JLCPCB Part #
C19725777
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 4.7uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS