LKMB0902A5R6MF
MFR.Part #
LKMB0902A5R6MF
JLCPCB Part #
C443110
Description
100V 106mA@100kHz 2mm 5.6uF 5mm 7000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS