VMME1001J121MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VMME1001J121MV
JLCPCB Part #
C487130
Package
SMD,D10xL10mm
Description
10mm 10mm 120uF 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS