VK7D0792C100MV
MFR.Part #
VK7D0792C100MV
JLCPCB Part #
C486960
Description
10uF 160V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS