VKMC1002E4R7MV
MFR.Part #
VKMC1002E4R7MV
JLCPCB Part #
C487521
Description
-40℃~+105℃ 10mm 135mA@100kHz 250V 4.7uF 6.3mm 9000hrs@105℃ ±20% SMD,D6.3xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS