LKML4502W680MF
MFR.Part #
LKML4502W680MF
JLCPCB Part #
C443364
Package
Plugin,D12.5xL45mm
Description
12.5mm 450V 45mm 68uF ±20% 插件,D12.5xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS