VKMB1001A151MV
MFR.Part #
VKMB1001A151MV
JLCPCB Part #
C487287
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 150uF 345mA@100kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS