LKMB0902G1R2MF
MFR.Part #
LKMB0902G1R2MF
JLCPCB Part #
C443276
Description
1.2uF 2mm 400V 5mm 7000hrs@105℃ 76mA@100kHz 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS