LKMB1102E3R9MF
MFR.Part #
LKMB1102E3R9MF
JLCPCB Part #
C22464665
Description
11mm 250V 3.9uF 5mm ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS