NPXC0700L391MJTM
MFR.Part #
NPXC0700L391MJTM
JLCPCB Part #
C2891084
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 390uF 6.3mm 7.5V 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS