PKCE62W100MF
MFR.Part #
PKCE62W100MF
JLCPCB Part #
C269846
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10mm 10uF 14mm 3000hrs@105℃ 450V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS