VKME1301K121MV
MFR.Part #
VKME1301K121MV
JLCPCB Part #
C487412
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 120uF 13mm 80V 892mA@100kHz ±20% SMD,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS