VK7C0772E3R3MV
MFR.Part #
VK7C0772E3R3MV
JLCPCB Part #
C486975
Description
250V 3.3uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS