LKFC0901J330MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKFC0901J330MF
JLCPCB Part #
C270030
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
2.5mm 33uF 6.3mm 63V 9000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS