LKL(R)J4001H362MFTMCG
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKL(R)J4001H362MFTMCG
JLCPCB Part #
C51939901
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+135℃ 18mm 3.29A@100kHz 3600uF 40mm 50V ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS