VMMD0792V3R9MV
MFR.Part #
VMMD0792V3R9MV
JLCPCB Part #
C487246
Package
SMD,D8xL7.9mm
Description
3.9uF 350V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS