NPXE1800J562MJTM
MFR.Part #
NPXE1800J562MJTM
JLCPCB Part #
C2891073
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 18mm 5600uF 6.3V ±20% 插件,D10xL18mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS