VKME1652G180MV
MFR.Part #
VKME1652G180MV
JLCPCB Part #
C487571
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16.5mm 18uF 360mA@100kHz 400V ±20% SMD,D10xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS