LKMB0902C1R8MF
MFR.Part #
LKMB0902C1R8MF
JLCPCB Part #
C443170
Description
1.8uF 160V 5mm 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS