VMMD0621J270MV
MFR.Part #
VMMD0621J270MV
JLCPCB Part #
C487119
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
27uF 6.2mm 63V 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS