KCXC1302G6R8MF
MFR.Part #
KCXC1302G6R8MF
JLCPCB Part #
C781275
Package
Plugin,D6.3xL13mm
Description
13mm 400V 6.3mm 6.8uF ±20% 插件,D6.3xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS