LKML3002A391MF
MFR.Part #
LKML3002A391MF
JLCPCB Part #
C443156
Description
10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 2.21A@100kHz 30mm 390uF 40mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS