NPXE1001E561MJTM
MFR.Part #
NPXE1001E561MJTM
JLCPCB Part #
C2976270
Package
Plugin,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 25V 560uF ±20% 插件,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS