KCX(R)J3002T121MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
KCX(R)J3002T121MF
JLCPCB Part #
C22464711
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
120uF 18mm 30mm 420V ±20% Plugin,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS