SMB15J12CA-A
Extended
Manufacturer
Yenyo Technology
MFR.Part #
SMB15J12CA-A
JLCPCB Part #
C20503808
Package
DO-214AA (SMB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 12V 14.7V 19.9V 1uA 75.38A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA (SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS