HCZC-2915HT-2R2-M
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
HCZC-2915HT-2R2-M
JLCPCB Part #
C53280314
Package
SMD-3P,28.5x27.9mm
Description
1.58mΩ 105A 2.2uH 30A ±20% SMD-3P,28.5x27.9mm Power Inductors ROHS