HCTC-322512-1R0-M
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
HCTC-322512-1R0-M
JLCPCB Part #
C49383066
Package
SMD
Description
1uH 26mΩ 5.3A 6.6A Molded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS