HCZC-2915HT-1R5-M
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
HCZC-2915HT-1R5-M
JLCPCB Part #
C53280310
Package
SMD-3P,28.5x27.9mm
Description
1.58mΩ 1.5uH 110A 30A ±20% SMD-3P,28.5x27.9mm Power Inductors ROHS