YSMC0415H-5R6MB
MFR.Part #
YSMC0415H-5R6MB
JLCPCB Part #
C46962083
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
4.3A 4A 5.6uH 66mΩ Molded Inductor ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS