YSPIT0630A-R18M
MFR.Part #
YSPIT0630A-R18M
JLCPCB Part #
C19188684
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
1.8mΩ 180nH 32A 40A Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS