YSPI1335T-8R2M
MFR.Part #
YSPI1335T-8R2M
JLCPCB Part #
C22387928
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
16A 28mΩ 8.2uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS