YSPI0740-2R2M
MFR.Part #
YSPI0740-2R2M
JLCPCB Part #
C718393
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
11mΩ 12A 2.2uH 9A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS