YI321611A601-4R0T
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YI321611A601-4R0T
JLCPCB Part #
C51905213
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 35mΩ 4A 600Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS