YC248-FR-07619KL
MFR.Part #
YC248-FR-07619KL
JLCPCB Part #
C1734984
Description
16 619kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS