MFP1WSBBE52-3K16
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-3K16
JLCPCB Part #
C3389443
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS